Jak na ziskový affiliate web – krok za krokem

Vítejte v našem průvodci, která vám ukáže jak se stát affiliate obchodníkem. Tento affiliate průvodce vás bude držet za ruku během každého kroku a změní vás z „Mám skvělý nápad na webovou stránku“ na „Do háje, mám skvělou stránku, která mi vydělává peníze!

Tento průvodce se může zdát zbytečně obsáhlý, ale řeknu vám to na rovinu: pokud chcete být úspěšným affiliate obchodník, tak si musíte přečíst tento návod. Nezáleží na vašich zkušenostech. Nezajímá mě v jakých internetových společnostech jste pracovali, nebo co vám říkal kamarád vašeho bratra, který „rozumí SEO“ – tato příručka udělá víc, než že vás navede tím správným směrem; pomůže vám vyhnout se začátečnickým chybám, které dělá 99% affiliate obchodníků.

I když jste zkušený affiliate obchodník, nebo již máte s nějaké zkušenosti s affiliate programy – přečtěte si tuto příručku. Je opravdu snadné usnout na vavřínech pokud pracujete v tomto oboru – speciálně pokud jste úspěšný – alespoň vám tato příručka pomůže osvěžit si základy internetového marketingu.

Vím, že nemáte rádi čtení. Toto je internet. Lidé jen projíždějí text očima. Nicméně, žádám vás, abyste si udělali hrnek kávy nebo čaje, pohodlně se usadili a přečetly absolutně všechno co jsem sepsal v této příručce krok za krokem. Pokud chcete být úspěšní, tak to uděláte.

Nebojte se – články jsem smrskl jak jen to šlo, abych psal k věci a neodkláněl se moc od tématu. Každý článek jsem upravil na minimální velikost – abychom mohli postupovat plynule krok za krokem. Občas přiložím související odkazy na články, ve kterých jsem rozvedl určité téma více do detailu, pokud si na dané téma budete chtít přečíst více.

Takže tedy. Máte váš hrnek kávy? Sedíte pohodlně? Začněme tedy affiliate marketing krok za krokem. Můžete přecházet mezi jednotlivými kroky pomocí odkazů níže. Které vypadají takto:

Škola affiliate marketingu - 24 lekcí
Search