Lottoland affiliate

100€ za hráče a žádný převod záporných zůstatků!

Lottoland affiliate je affiliate program zaměřený na nejznámější světové loterie, jako jsou EuroJackpot, EuroMillions, MegaMillions, PowerBall,  Vánoční loterie a nově Mega-sena. Tyto oblíbené loterie nabízí všem hráčům europské unie, díky oficiální licenci EU. Proto hráči mohou sázet přímo z domova, nebo mobilu a nemusí chodit na poštu podat tiket. Jak je zvykem u Sazky :). Díky tom se stává Lottoland vysoce konverzní!

Nabízené loterie jsou po světě velmi oblíbené a EuroJackpot dokonce propaguje Sazka v TV reklamách.

Jako affiliate partner získáte exkluzivní odměnu z prvního vkladu každého hráče a to ve výši 100% až do 100€, dále 10% z vkladů 2.-12. měsíce a provize z 13.-24. měsíc činí 5%.

Získat 100%
Noví partneři, jenž se připojí k Lottoland affiliate přes naše stránky, tak dostanou exkluzivně 100% z prvního vkladu každého nového hráče.

Lottoland affiliate
Nabízené produkty Lotterie
Metody pro výběr provize Bankovní převod, Neteller, Skrill – Moneybookers
Jazyky affiliate Angličtina, Němčina, Polština
Jazyky web stránek Čeština, Slovenština, Angličtina, Německy, Polština, …
Nepodporované země Dánsko, Izrael, USA
Software
Negativní zůstatek Nepřevádí se do dalšího měsíce
Vyplácení provize 2 roky
Revenue Share 100% až do 100€ prvních 30 dní, 10% 2.-12. měsíc a 13.-24. měsíc 5% z vkladů hráče
Sub-Affiliate 10%
CPA NE
Výplatní den 15. každého měsíce

Maximální provize (Revenue Share)
100 %
Sub-Affiliate
10 %

Nabízené značky:

  • EuroJackpot – strhující evropská loterie. Čeští hráči mají šanci zapojit se do bojů o další ohromný jackpot ve výši 2,5 miliardy. EuroMillions – Nejoblíbenější evropská loterie.
  • Vypukla pravá loterijní horečka, přidejte se ke zbytku Evropy a hrajte EuroMillions. Zvolte si svá magická čísla, která Vám mohou vyhrát až 5,5 miliardy Kč!
  • USA vyváží jackpot do Evropy: hrajte loterii MegaMillions! Konečně si i hráči z Evropy mohou užít plně licencovanou americkou loterii s obrovskými jackpoty na Lottolandu.
  • Nejlepší hra USA: PowerBall! Nyní i hráči z České republiky mají možnost vyhrát ty největší jackpoty na světě jedině na Lottolandu!
  • Lottoland přináší Vánoční loterii. Výhry ve světově největší loterii dosahují v přepočtu 60 miliard korun!
  • MEGA-SENA největší loterie Jižní Ameriky konečně v Čechách! Nebaví vás hrát o částky, které za sebou nemají dostatečný počet nul?

Lottoland affiliate nástroje a bannery

Lottoland affiliate běží na software NetRefer, který je jednoduchý na navigaci a ukazuje statistiky pro aktuální měsíc – zobrazující shlédnutí, kliky, nové registrace, komise podílu ze zisku a celkové výdělky za měsíc. Galerie médií zobrazuje všechny marketingové materiály, které affiliate partner potřebuje k propagaci Lottolandu.

Lottolend

EuroJackpot online a další europské loterie. Asi nejlepší odvětví, kde je nejvyšší konverze!

100€ za uživatele

affilliate
Lottoland affiliate
Jediná společnost, která vám dá za hráče 100% provizi až 100€. Navíc není problém oslovit masu lidí. Loterie není, širokou veřejností, brána jako hazard!
8.7 Celkový výsledek
Super konverze

Jediná společnost, která vám dá za hráče 100% provizi až 100€. Navíc není problém oslovit masu lidí. Loterie není, širokou veřejností, brána jako hazard!

Produkty
9.5
Metody pro výběr provize
7.5
Marketingové zdroje
8.5
Provize
9.5
Oblíbenost značky
7.5
Promo pro hráče
9.5
Hodnocení uživatele : 4.63 (3 hlasy)

Žádné komentáře

Váš názor

Search