LottaRewards affiliate

Propagujte populární světové loterie!

LottaRewards affiliate je affiliate program zaměřený na nejznámější světové loterie, jako jsou  UK Lottery, Euromillions, Powerball, MegaMillions, MiniLottos, SuperEnaLotto, Oz Lotto, Oz Powerball, El Gordo, SuperLotto Plus, France Loto, EuroJackpot, Mega-Sena, La Primitiva a také tomboly Loteria Nacional Extra, sezónní tomboly El Gordo

Všechny značky přicházejí v několika jazycích a umožňují hráčům hrát mnoho populárních loterií pomocí on-line nákupu losů.

Pro propagaci získáte přístup k mnoha bannerům, textovým linkům a dalším zdrojům, jako jsou offline letáky, XML feedy a jiné. Pro vlastní bannery stačí požádat přiřazeného managera.

LottaRewards affiliate
Nabízené produkty Lotterie
Metody pro výběr provize Bankovní převod, Neteller, Skrill
Jazyky affiliate Angličtina, Němčina, Polština
Jazyky web stránek Čeština, Slovenština, Angličtina, Německy, Polština, …
Nepodporované země USA
Software
Negativní zůstatek Nepřevádí se do dalšího měsíce
Vyplácení provize Doživotně
Revenue Share 23-38% provize
Sub-Affiliate 10%
CPA NE
Výplatní den 15. každého měsíce

Maximální provize (Revenue Share)
38 %
Sub-Affiliate
10 %

Nabízené značky:

LottaRewards vám dává možnost prodávat a propagovat mezinárodní loterie a vydělat velké provize z prodeje losů, které byly provedeny hráči, jež jste doporučili. Loterie k dispozici pro propagaci jsou: UK Lottery, Euromillions, Powerball, MegaMillions, MiniLottos, SuperEnaLotto, Oz Lotto, Oz Powerball, El Gordo, SuperLotto Plus, France Loto, EuroJackpot, Mega-Sena, La Primitiva a také tomboly Loteria Nacional Extra, sezónní tomboly El Gordo. Nebo můžete samozřejmě propagovat naší domovskou stránku MegaLoto.cz, která zahrnuje všechny námi nabízené loterie a tomboly.

Výpočet provize:

Vaše procentuální hodnota provizí je vypočítána z vašich prodejů za kalendářní měsíc. Provize je kalkulována jako procento marže mezi prodejní cenou losů a jejich náklady. Úrovně provizí jsou následující:

Počet prodejů přes affiliata Provize %
Méně než 50 prodejů 23%
51- 150 prodejů 26%
151- 250 prodejů 29%
251- 500 prodejů 32%
501- 650 prodejů 35%
651 prodejů a více 38%


LottaRewards

LottaRewards je affiliate program, který nabízí provize z prodeje losu u nejširší nabídky světových loterií.

23-38% provize

affilliate
LottaRewards affiliate
Pokud chcete produkt s vysokou mírou konverzí (prokliků), pak loterie jsou to pravé ořechové. Loterie můžete propagovat i tam kde klasické gambling produkty nelze. Například na fórech pro maminky, nebo podobně zaměřené Facebook skupiny.
9.5 Celkový výsledek
Vysoká konverze

Pokud chcete produkt s vysokou mírou konverzí (prokliků), pak loterie jsou to pravé ořechové. Loterie můžete propagovat i tam kde klasické gambling produkty nelze. Například na fórech pro maminky, nebo podobně zaměřené Facebook skupiny.

Produkty
10
Metody pro výběr provize
7
Marketingové zdroje
10
Provize
8.5
Oblíbenost značky
9.5
Promo pro hráče
5.5
Hodnocení uživatele : 4.3 (1 hlasy)

Žádné komentáře

Váš názor

Search