Jaké jsou vaše další kroky?

Ta těžká práce je opravdu za vámi – nyní jste ve fázi, kterou mnoho affiliate obchodníků nazývá „dřinou“.

„Dřina“ spočívá v tom, že budete už jen pracovat na vylepšování vašeho webu. Nebojte se – milujeme naši práci a ta „dřina“ je pouze nezbytným bonusem k této práci.

Během příštích pár měsíců se budete soustředit na:

1: Psaní obsahu

Rčení „Content is King“ (obsah je král) je docela klišé, ale je pravdivé.  Jediný způsob, kterým lidé najdou váš web, kromě placené reklamy, je díky dobrému obsahu.  Pokud napíšete velmi atraktivní a kvalitní obsah, tak budou lidé schopni váš web najít.

Takže se primárně soustřeďte na napsání co nejvíce obsahu bude možné a vytvořte z vašeho webu nejlépe informativní zdroj informací na dané téma.  Zaměřte se na vytvoření tolik obsahu, kolik budete schopni dát dohromady.

Např. na webu Casino-hra.cz – jsme začali s 20 články a nyní přidáváme 1-3 články denně o délce 800-1000 slov.  Nicméně, vy nemusíte zacházet do extrémů – prostě dejte do psaní všechno a napište tolik obsahu, kolik bude ve vašich silách.

2: Link Building:

Snažím se být v tomto kroku stručný, takže je opravdu těžké shrnout link building (budování odkazů) v pár odstavcích.  V podstatě, pokud „Content is King“ (obsah je král), tak „Link Building is Queen“ (link building je královna)…tyto dvě oblasti jdou ruku v ruce a budete potřebovat být úspěšní v obou.

Existuje mnoho způsobů, jak můžete budovat odkazy.  Vyměňte odkazy s jinými kvalitními weby, zaregistrujte se v katalozích, zveřejnění vlastních článků na cizích webech a mnoho dalších…  Kvalitní obsah tvoří přirozený link building.

3: Sebevzdělávání:

Ve svém volném čase se věnujte sebevzdělávání. Pročtěte si všechny články na našem webu, jelikož je zde k dispozici velké množství užitečných informací. Začněte s četbou Jak psát reklamní text. Přečtěte si něco více o SEO a optimalizaci pro návštěvníky.

Studujte vaše statistiky a na základě toho upravujte váš web a styl psaní.  Zkoukněte konkurenci a jejich aktivity.  Zjistěte, co funguje pro ostatní a zakomponujte to do vašeho webu.

Ptejte se lidí na rady. Neustále se snažte zlepšovat. A nebojte se chybovat.

Den, kdy se přestanete učit, bude dnem, kdy přestanete být úspěšní.

Žádné komentáře

Váš názor

Search